پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت فرارسیدن عید نوروز

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق زاگرس کوثر طی پیامی نوروز 1402را تبریک گفت:

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زاگرس کوثر، مهندس محمدرضا صادقی طی پیامی عید باستانی نوروز را به کارکنان این شرکت تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است؛ «فرا رسیدن رستاخیز باشکوه و پرطراوت بهاری طبیعت مجالی است گرانبها برای حمد و سپاس ایزد منان و زمانی است برای اندیشیدن به خالق لایتناهی و مواهب الهی و نوروز زمانی است برای نو شدن و تازه شدن و حرکت به سوی تکامل .

سال 1401 را با تمام فراز و نشیب ها، غم ها و شادی ها را با یاری خداوند متعال و تلاش و ایستادگی مدیران، کارشناسان و تمامی همکاران را پشت سرگذاشتیم. اکنون زمان آن است که با تکیه بر تجربه گذشته و افق پیش رو ضمن تداوم گام برداشتن در مسیر رشد و پویایی بی وقفه، خود را برای انجام پروژه هاو کارهای جدید آماده ساخته و همسو با تحول طبیعت بهترین‌ها را از خداوند متعال مسالت نمائیم.

با عرض تبریک و شادباش فرا رسیدن سال نو، افتخار دارد بدینوسیله از تلاش، همدلی و همراهی یکایک شما همکاران محترم که سرمایه اصلی شرکت محسوب می شوید، تشکر و قدردانی نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما عزیزان و خانواده محترمتان فردایی روشن، بهروزی و توفیق روز افزون آرزو نمایم.»

یادداشت سردبیر

@zkpgm.ir

ما را دنبال کنید