مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق زاگرس کوثر  با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن ٢٨ ماه صفر سالروز رحلت جانگداز رسول اکرم (ص)و  شهادت امام حسن مجتبی (ع) را به تمامی مسلمانان جهان بویژه پرسنل نیروگاه زاگرس کوثر تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق زاگرس کوثر، پیام تسلیت مهندس روح الله گرامی به شرح زیر است:
۲۸صفر در سوگ سالروز رحلت آخرین رسول خدا، نگین خاتم نبوت، عينيت قرآن کريم بر مسلمین جهان حضرت رسول اکرم صلی‌الله عليه و آله و شهادت مظلومانه سبط اکبر پیامبر(ص) و کریم آل طه، دومین امام معصوم ، امام حسن مجتبی (ع) می نشینیم.
بی تردید، راه رستگاری بشر تمسک به اهل‌بیت است و گام گذاشتن در مسیر معرفت و حقانیت ائمه و بزرگان دین اسلام می‌تواند انسان‌ها و جهان بشریت را به سوی سعادت دنیوی و اخروی نزدیک کرده و مسیر توحید و تقوی را به ما نشان دهد.
امید است در سایه توجهات حضرت ولیعصر(عج) و عنایت خداوند متعال، توفیق پیروی از کلام حق در تمامی جنبه های زندگی به خصوص در راستای رشد و تعالی انسانیت را داشته باشیم .
اینجانب رحلت جانگداز و ملکوتی خاتم مهربانى و رحمت، پیامبر عظیم‌الشأن اسلام حضرت رسول اکرم (ص)، شهادت سبط اکبر و کریم آل طه امام حسن مجتبی (ع) را عموم مسلمانان و شیفتگان پیامبر اخلاق و شفقت و امامان همام و بویژه پرسنل فهیم، متدین، ولایتمدار و قدر شناس نیروگاه زاگرس کوثر تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان، قبولی عزاداری و سوگواری های ایشان را در ماههای محرم و صفر خواستارم.


روح الله گرامی
مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره